Kreu i PD, Lulzim Basha zhvilloi një takim me biznesin e vogël në Kombinat të Tiranës këtë të hënë.

Videoja u regjistrua nga vetëm kryedemokrati, por teksa ai fliste, një qytetar mori vëmendjen.

Në një moment ai shkëputet nga tregu dhe shkon prapa Bashës se kërkonte të mediatizohej, duke dalë në kamera.

Në video qytetari dëgjohet duke thënë “Dua të dal edhe unë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *