Prej disa javësh, përflitet se Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë çifti më i ri i showbiz-it.

Te premten në videot e publikuara nga Dua Lipa në ‘Instastory’, dallohen duart e një djali me tatuazh në formë H-je tek dora, i njëjti që ka Anwar-i.

Gjithashtu një prej fotove të Dua Lipës duke zbritur nga makina me të mbërritur në event, pas saj duket Anwar-i!/ Living

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *