130 bimë narkotike dhe 770 fidanë të dyshuar kanabis sativa janë sekuestruar këtë të enjte nga policia në Krujë. Uniformat blu vunë në pranga Shefqet Dishen 56 vjeç. Ndërkohe ka filluar hetimi në gjendje të lirë për kryeplakun e fshatit Verion. Droga ishte e mbjelle ne zone te pyllëzuar ne territorin qe i përket këtij fshati.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *