Zaimina Vasjari ka bërë së fundmi në “Instagram-in” e saj lojën me pyetje-përgjigje me fansat.

 

Një pyetje ishte edhe: “Kur don me na pru ni kong t re si ‘Po ta dija unë’.

 

Përgjigja e këngëtares nuk ka munguar: “Për këtë duhet të pyesim Flori Mumajesin” dhe disa emoji me të qeshura.

 

Mesa duket dy artistët kanë rrugës një bashkëpunim dhe ne jemi mjaft të emocionuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *