Një skandal ka shpërthyer në Britani të Madhe. Mediat britanike kanë publikuar një video ku një gardiane filmohej duke bërë seks me një të burgosur.

Pak ditë pasi u zbulua identiteti i gardianes, dhe së fundmi është publikuar emri dhe fotot e të burgosurit që u pa në videon +18.

Ai Linton Weirich, 36 vjeç, i dënuar për një grabitje prej 65 mijë paund. Weirich sipas mediave angleze, është në pritje për t’u bërë baba, ndërsa nga ana tjetër gardiania ishte e martuar.

Gardiania Linda shihet në gjunjë duke kryer një akt seksual, ndërsa më pas zbërthen uniformën dhe ul pantallonat për të vijuar marrëdhënien me të burgosurin. Numri identifikues në uniformë është WW 1098 dhe shfaqet dukshëm në video ashtu si dhe fytyra e saj.

Motra e saj, Andreina, tregoi për Daily Mail se si e paralajmëroi që të mos e përziente stilin e jetës me punën dhe tha se tani ‘po vuante pasojat’.

Ajo tha se Linda dhe bashkëshorti i saj Nathan ishin yjet e realit show-t “Open House” të Channel 4: Eksperimenti i Madh i Seksit në të cilin çiftet kalojnë kufijtë e marrëdhënieve duke u izoluar në një vend luksoz. Ky serial televiziv është shfaqur vitin e kaluar./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *