Subscribe

Rëndohet edhe më shumë saga e krimit të ndodhur mbrëmjen e së hënës në Korcë ku u gjet I vdekur në shtëpinë e tij Gramoz Nako.

Ende pa u zbardhur mirë, ngjarja e një nate më parë ku 57 vjecari u gjet I ekzekutuar në shtëpi nga bashkëshortja, një tjetër vdekje ka tronditur edhe më shumë këtë familje.

Kunati i Gramoz Nakos ka vrarë sot veten me armë zjarri.

Nuk dihen ende rrethanat qe kane çuar 71 vjecarin Sefedin Zenellari drejt ketij akti dhe lidhja e mundshme me vdekjen e kunatit te tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *