Miley Cyrus ka treguar dashurinë për të fejuarin e saj Liam Hemsworth teksa ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor “Malibu”, ditën e enjte, përmes të cilit ka falenderuar në mënyrë speciale partnerin e saj.

 

 

Ndërkohë që 24-vjeçari nuk shihet fare në klipin e këngës, ai është kudo sa i përket tekstit të këngës pasi është një dedikim special për të.

 

 

“Ndonjëherë ndjej sikur kam marrë fund, por ti vjen dhe më shpëton. Dua të të falenderoj me shpirt, është një fillim i ri, një ëndërr e bërë realitet në Malibu”, – thuhet në tekstin e këngës.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *