Kryebashkiaku Erion Veliaj ka uruar 30-vjetorin e themelimit të FRESSH.

 

Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj fton të rinjtë dhe të rejat që ta kthejnë në një përvjetor për t’u mbajtur mend në vitin e Tiranës Kryeqytet Europian të Rinisë.

 

“Gëzuar 30-vjetorin FRESSH! Le ta kthejmë në një përvjetor për t’u mbajtur mend në vitin e Tiranës Kryeqytet Europian të Rinisë.
Jeni më të mirët”, deklaroi Veliaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *