Ndërron jetë një 32-vjeçar në fshatin Maknor në Tiranë.

 

Policia ne njoftimin paraprak beri te ditur se i riu nderroi jete pasi ra në kontakt me energjinë elektrike.

 

Viktima është identifikuar si shtetasi me inicialet E.D., 32-vjeç.

 

“Më datë 21.09.2023, në fshatin Maknor, shtetasi E. D., 32 vjeç dyshohet se aksidentalisht ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, në banesë, dhe për pasojë ka humbur jetën”-njofton policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *