Dijonis Biba është shpallur fituesi i edicionin e parë të “Ferma VIP”.

Pas shumë sfidave, Dijonisi dhe Flori u përballën “kokë më kokë” në një televotim, ku publiku përcaktoi si fitues Dijonisin.

Lexo edhe :

Related Posts

Urime të shumta ka patur në rrjetet sociale për Dijonisin, e mes tyre edhe Baby G.

“E meritove, my G”, shkruan këngëtarja.

Marrëdhënia e Baby G dhe Dijonisit ka qenë një nga më të komentuarat në Fermë. Ata u përfolën herë pas herë për një raport më shumë se miqësor, por nuk u pranua asnjëherë nga ana e të dyve./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *