Pasi fitoi sfiën përballë Ditea Berishës dhe Çiljetës, Dijonis Biba u përball “kokë më kokë” në një televotim me Florian Agalliun, ku publiku e shpalli fitues të Ferma VIP.

Urime të shumta ka patur në rrjetet sociale për Dijonisin, nga fansa, miqë e ish-fermerë.

Lexo edhe :

Related Posts

Por edhe nëna e Çiljetës ka lënë një koment ku i uron fitoren.

“Urime Dijonis”, shkruan ajo./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *