Rita Ora refuzoi Mel B dhe Stephen Belafonte kur ata i kërkuan asaj të merrte pjesë në treshe.

 

Burimet e “The Sun” kanë treguar se Rita ka qenë e ftuar në shtëpinë e çiftit, por ajo i ka refuzuar, madje ka qenë e habitur kur i kanë bërë atë pyetje. Sipas “The Sun”, këngëtarja 26-vjeçare ka qenë objektivi i çiftit dhe këtë ofertë e kanë paraqitur pas një darke në Hollywood, tre vjet më parë.

 

Ajo ishte në atë darkë vetëm me arsye pune dhe diçka tjetër as që diskutohej, dhe kështu ajo me edukatë refuzoi kërkesën.

Leave a Reply

Your email address will not be published.