Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të hëne në fshatin Jubë të Sukthit. Një 55-vjeçar ka ndërruar jetë pasi ra në kontakt me telat elektrikë.

 

Bëhet fjalë për A.Ç., banues në Sukth, i cili teksa ishte duke peshkuar në lumin Erzen, ra në kontakt me rrymën elektrike dhe humbi jetën.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *