Stresi i është rikthyer koncerteve dhe pasionit për muzikën. Pas disa muajsh në burg, ku kaloi një periudhë goxha të vështirë, reperi i njohur ka publikuar një video nga koncerti i parë i rikthimit. Ai është shfaqur para publikut të madh që e ka pritur me duartrokitje dhe brohorima duke kënduar një pjesë të mirë të hiteve të tij./ TRING

 

 

 

View this post on Instagram

 

Flm Tirona #we#shutdown#the#city

A post shared by STRESI (@stresi) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *