Një tjetër pushues ka humbur jetën në brigjet e bregdetit shqiptar.

 

Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka nddhur në Spille, ku viktima është një 73 vjeçar me iniciale GJ. V.

 

I moshuari bëhet me dije se është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak për pasojë ka ndërruar jetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *