E shkëputur prej shumë vitesh nga ekrani, duket se Ledina Çelo pritet të rikthehet së shpejti në ekran me një projekt të ri. Ledina ka publikuar dy foto në “Instagram”, ku duket si gjithmonë mjaft në formë. “Së shpejti, Ces’t la vie”, shkruan Ledina krahas fotos.

 

Me siguri këto pamje janë shkëputur nga projekti i saj më i ri dhe “Ces’t la vie” është titulli i projektit. Të gjithë janë kuriozë për të parë rikthimin e saj pas kaq vitesh dhe shumë fansa janë të entuziazmuar nga ky lajm./ Living

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *