Enca ka publikuar më në fund kënga e re. Prej disa kohësh këngëtarja e njohur kishte paralajmëruar një klip ‘bombë’ dhe ja ku e keni.

Projekti i ri titullohet “Jealous” dhe me siguri do të bëjë xhelozë të gjithë meshkujt.

Në videoklip Enca shfaqet e veshur mjaft joshëse me animal print.

Kënga trajton një histori të përfunduar dashurie, dhe Enca i tregon ish-it çfarë ka humbur./Living

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *