Dhe duket se Kim Kardashian po bën gjithçka që të rifitojë ndjekësit teksa ka postuar një foto seksi mëngjesin e të premtes. 36-vjeçarja duket e mrekullueshme teksa poston me bikini të bardha gjatë pushimeve në Meksikë, ku tregon muskujt e barkut të tonifikuara.

 

 

Dhe si për të dashur të kthejë mbrapsht ndjekësit e saj, diçitura e fotos është vetëm “Hej!”.

 

 

Kim është e pesta nga njerëzit e famshëm në Instagram, me 98.7 milionë ndjekës, fill pas Ariana Grande, Beyonce, Taylor Swift dhe Selena Gomez.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *