Mbushi plot 51 vjeçe më 11 shkurt, mirëpo po të shohesh fotot dhe format e saj, askush nuk do ta besoje se Jennifer Aniston po shkon drejt plakjes.

Përkundrazi, fiziku i saj I jashtëzakonshëm nxjerr gjithnjë në pah linjat super seksi të aktores së famshme të Hollivudit.

Së fundmi ajo ka pozuar për  “Intervieë Magazine”, reviste për të cilën u intervistua nga kolegia e saj e aktrimit dhe mikesha  Sandra Bullock.

Pasi ka arritur thuajse gjithcka në karrieren kinematografike, objektivi I saj I të ardhmes së afërt është të shohe fëmijet e saj tek vrapojnë.

 

“ Jam rritur në një ambjent të pasigurtë gjatë viteve të fëmijërisë. Jetoja në një familje të destabilizuar prandaj po përpiqem që të ardhmes sime ti ofroj një të ardhme të sigurtë dhe ambjent të qetë. Në trurin tim shoh në sfod oqeanin, fëmijë që vrapojnë para syrit tim, ushqim për ta, rrëmujë familjare..këtë dëshiroj në të ardhmen, u shpreh ish partneria e Brad Pitt në intervistën e 51 vjetorit

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *