Subscribe

Mariana Kondi vendosi të tërhiqej përfundimisht nga gara, duke i dhënë fund eksperiencës së saj në “Ferma VIP”.

Vendimi i aktores erdhi dy ditë pas largimit nga ambientet e fermës, ku humbi sfidën përballë Xhesikës.

Lexo edhe :

Related Posts

Më pas, asaj iu dha një tjetër mundësi, ku do t’i bashkohej Valerit në ishull. Ajo qëndroi për thuajse 48 orë vetëm me Valerin, larg nga të tjerët, në ishull.

“Valer, unë tani do ndahem me ty, sepse kaq ishte”, tha ajo.

Ndonëse Valeri i kërkoi të mos largohej, aktorja theksoi se e kishte marrë vendimin, ndaj dyshja i dhuruan njëri-tjetrin një përqafim.

Ferma Vip 1 dhe Ferma Vip 2 janë kanalet e paltformës Tring ku mund të ndiqni 24 orë në shtatë ditë të javës çdo gjë që ndodh brenda rrethimit të Fermës VIP./vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *