Këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj pavarsisht angazhimeve në punë gjithmonë është në gjendje që ta kordinojë kohën dhe ti gjendet pranë  partnerit të saj, Jakub Kindl.

 

Kindl me një trëndafil të bardhë në dorë ka pritur bashkëshorten e tij në aeroportin e Dusseldorf.

 

Këtë moment romantic ka qenë vetë këngëtarja që e ka ndarë me njdekësit përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

 

“Zemra ime” shkruan këngëtarja krah fotos.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *