Subscribe

Ngjarje horrori mund të konsiderohet ajo që u zbulua mbrëmjen e të enjtes në Kombinat.

Dyshohet se 30-vjeçarja Anisa Josifi kishte disa kohë që kishte ndërruar jetë. Nëna, Zhaneta Josifi dhe motra, Blerta Josifi, ja lyenin trupin me vaj e uthull për të vonuar procesin e dekompozimit.

Po ashtu ato e mbulonin me batanije e jorganë për të shmangur erën e rëndë, që fqinjët të mos kuptonin gjë. Blerta Josifi momentalisht ndodhet në spital tek urgjenca e psikiatrisë.

Mësohet se ajo e ka kaluar gjendjen kritike për jetën dhe ka deklaruar para policisë: “Ju nuk e keni idenë se çfarë kemi kaluar ne për të fituar ringjalljen”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *