Dijonisi ka përgatitur valixhen në rast se del nesër nga televotimi. Çiljeta e shqetësuar ka kujtuar se ai do të largohet nga “Ferma VIP”.

Fermerja ka shkuar menjëherë afër Dijonisit duke i bërë me dije se ai u shpall i preferuari i publikut, kështu që nuk ka përse përgatit valixhen.

Lexo edhe :

Related Posts

Pjesë nga diskutimi:

 Dijonisi: Po i bëj gati valixhet se jam në nominim, po nuk dola i heq prap rrobat

Çiljeta: Shiko se ne të gjithë jemi çik me penallti këtu, na kap radari ndonjëherë, po ti çfarë pate?

Dijonisi: Moj motër, po i bëj gati për nesër

Çiljeta: Po çfarë nesër, ti je më i votuari këtu, rrezik e fiton

Dijonisi: Të shohim si del nesër. Nëse dal i fundit nga votat, e kam gati valixhen

Çiljeta: Mos bëj gafë të largohesh!

Dijonisi: Jo si bëj këto gjëra!

“Ferma VIP” mund ta ndiqni live, 24 orë në 7 ditë të javës, në platformën Tring, në dy kanalet “Ferma VIP 1” dhe “Ferma VIP 2”. /vizionplus.tv/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *