“Bollyinside” një nga sitet më të famshme në Indi identifikoi 10 femrat më të bukura në botë.

Aktorja e famshme Fahriye Evcen gjithashtu ishte në këtë listë dhe ishte e vetmja turke e nonimuar.

Ajo ka luajtur ne shume filma dhe seriale ne Turqi mes te cileve edhe “Dashuri me qira” transmetuar ne Vizion Plus.

Miliona njerëz rreth botës votuan për të.

Për të disatën herë aktorja bie në sy dhe në vëmendjen e të gjithëve me hiret dhe pamjen e saj.

Burak duhet të ndihet vërtet shumë me fat për bashkëshorten e tij.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *