Dy divat e muzikës botërore, Beyonce dhe Adele, e kanë gati bashkëpunimin e tyre. Lajmin e ka dhënë këngëtari i One Republic, Ryan Tedder, i cili para se të performonte në Festivalin Global Citizen në New York City të shtunën, zbuloi se Beyonce dhe Adele, do të vijnë me një këngë së bashku. Edhe pse nuk dha shumë detaje rreth këngës, ai konfirmoi se bashkëpunimi midis Beyonce dhe Adele do të jetë në albumin e ri.

“Kemi një këngë të Beyonce dhe Adele, me Chris Martin që luan solo në piano”, tha Tedder./ TRING

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *