Subscribe

Humb jetën në spital i plagosuri në Tiranë. Burime për “Vizion Plus” bënë me dije se viktima është shtetasi me inicialet B. S., 66 vjeç.

 

Ai u qëllua me armë silenciator pranë Piramidës në kryeqytet.

 

Menjëherë pas ngjarjes ai u dërgua në spital, por nuk mbijetoi dot, pavarësisht ndërhyrjes së mjekëve.

 

Policia ka rrethuar zonën dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *