Nje aprtament është përfshirë nga flakët ne rrugën “Brigada 8”, në zonën e ish-Bllokut.

 

Mësohet se nga flakët është përfshirë  tenda e ballkonit.

 

Policia njofton se zjarri është vënë menjëherë nën kontroll, por janë shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale.

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Më datë 27.02.2023, në rrugën “Brigada 8”, ka rënë zjarr në tendën e një ballkoni. Zjarri është fikur dhe si pasojë e tij ka vetëm dëme materiale.

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *