Vjedhje me dhunë në një banesë mëngjesin e kesaj të premteje në Finiq të Sarandës.

Tre persona ende të pa identifikuar janë futur në banesën e shtetases A.Ç., 77 vjeçe dhe kanë arritur të vjedhin një shumë të ardhurash prej 3500 euro si dhe 2 aparatë celularë.

Një grup hetimor po merret me zbardhjen e ngjarjes si dhe për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.