Një tragjedi familjare ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në Greqi ku një 49-vjeçare ka vrarë të atin.

sipas medieve greke, 49-vjeçarja ka rrahur për vdekje me mjete të forta të atin, ndërsa raportohet se po përballet me probleme psikologjike.

Gruaja është arrestuar dhe është marrë në pyetje nga Policia, ndërsa në vendin e ngjarjes po vijojnë hetimet për zbardhjen e saktë të shkaqeve të ngjarjes tragjike./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *