Një 37-vjeçar nga Durrësi ra në prangat e policisë këtë të hënë.

Ai ishte në arrest shtëpiak, por të dielën e ka thyer masën e sigurisë dhe ka vjedhur një motor.

Gjithashtu, efektivët e policisë kanë prangosur edhe dy shtetas të tjerë që janë kapur duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *