Një stuhi e fortë në Zhabljak të Malit të zi ka shkaktuar dëme të mëdha materiale.

Disa shtëpi janë përmbytur, ndërsa në një familje rrufeja goditi dhe vrau pesë lopë.

Lexo edhe :

Related Posts

“Pesë lopë u goditën, të gjitha ngordhën në livadh”, është shprehur një banorë i zonës për mediat.

Ekipet kompetente në Zhabljak kanë dalë në terren menjëherë pas ndërprerjes së shiut dhe po punojnë për riparimin e dëmeve./vizionplus.tv

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *