Rita Ora njihet për stilin e saj të vecante në të veshur.

Përvecse një këngëtare shumë e famshme, shqiptarja nga Kosova nuk nguron herë pas herë të sjell foto provokuese që nxjerrin në pah sensualitetin e saj.

Në fotot e fundit 29 vjeçarja shfaqet e veshur me një dekolte të hapur dhe pa sytjena.

Këto foto këngëtarja nga Prishtina i shoqëroi edhe më një postim: “Duke u lutur që ky shi të përfundoj”,.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *