Fermerët kanë dhuruar sërish momente të këndshme në “Ferma VIP”.

Një pjesë e tyre kërcyen e kënduan në shtëpi, teksa Albano i binte pianos, duke iu dhënë leksione edhe të tjerëve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Ndërkohë, më pas ata u zhvendosën në verandë, ku Xhesika luajti në kitarë dhe këndoi disa këngë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Po ashtu, Mariana po punon për ndarjen e roleve të fermerëve, të cilët do të luajnë pjesë nga “Romeo dhe Zhuljeta”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Ferma Vip 1 dhe Ferma Vip 2 janë kanalet e paltformës Tring ku mund të ndiqni 24 orë në shtatë ditë të javës çdo gjë që ndodh brenda rrethimit të Fermës VIP./vizionplus.tv/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *