Muajin e kaluar, reperi Fero ka habitur me një postim konspirativ në Instagram ku ka postuar foton e 2Pac dhe ka shkruar se ai është gjallë dhe pas 24 vitesh nga lajmi I vdekjes së tij ai do rikthehet dhe do jetë pjesë e klipit të reperit.

Ky reagim ngjalli shumë polemika mes komentuesve kundrejt reprerit, por tashmë që koha ka kaluar dhe reperi publikoi këngën e re, ashtu siç na e mori mendja, Fero ka quajtur veten si 2Pac I shqiptarëve.

Ai ka shkruar në Instagram se është i vetëdijshëm se shumë persona janë tallur me deklaratat e tij, por pasi të dëgjojnë këngën do ndryshojnë mendim.

Mirëpo, kënga nuk pati impaktin që jemi mësuar të shohim me këngët e tjera dhe reperi është shpehur se janë klikime reale dhe jo të blera si të tjerët.

Pak orë më parë, Fero ka publikuar një foto aspak të zakonshme, të cilën u pendua dhe e fshiu më pas.

Ai kishte pozuar me një armë në dorë, teksa krahas saj kishte shkruar: “Hajt shpejt kallxom, kush o ka do problem t’i pres vesht e keq, ti shti nCellofon ti japiii. VAZHDO TEKSTIN NKOMENT”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *