Nora dhe Roberti kanë konfirmuar ndarjen e tyre dhe kjo gjë ka rritur vigjilencën e të gjithëve.

Ndërkohë që të gjithë presin një reagim nga ana e Norës ajo po i zgjidh gjërat në heshtje të plotë. Ka zgjedhur Turqinë si destinacion për pushime dhe vajzën e saj Renee si shoqëruese për ti kaluar sa më mirë këto ditë të fundit të verës.

 

Sot Nora publikoi disa foto ku shfaqet më joshëse se kurrë në një palë bikini ngjyrë të kuqe. Ajo që i bën përshtypje të gjithëve është buzëqeshja në portretin e saj edhe pse ka kaluar një ndarje pas 13 vitesh martesë!/ TRING

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

☀️

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *