Të dyja janë padyshim dy reperet më të mira e më të fuqishme të momentit në Hollywood.

 

 

Pas një mungese prej disa muajsh, Iggy publikoi klipin e saj më të ri të titulluar “MoBounce”. Nga cover-i zyrtar i këngës, kuptojmë se kënga do të jetë për të pasmet.

 

 

Nga ana tjetër, Nicki Minaj ka lajmëruar, në Instagram-in e saj personal, se nesër pritet të dalë bashkëpunimi i saj me David Guetta dhe Lil’ Wayne, i titulluar “Light My Body”. Dhe si çdo këngë e Minaj, edhe në këtë nuk do të lërë pa përfshirë të pasmet e saj.

 

 

Duke qenë se asnjëra prej vajzave nuk vuan për të pasme, mund të themi se e premtja do të quhet e premtja e “nxehtë”! Epo, deri nesër le të kënaqemi me “Swalla”!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *