Xhesika është zgjuar e acaruar këtë mëngjes, ku është shprehur se ajo e nis ditën me njerëz pa inteligjencë emocionale.

Teksa ajo po bisedonte me Dijonisin, Xhesika është shprehur se i nis dita me nerva, pasi askush nuk i thotë mirëmëngjes.

Kjo sjellje e ka acaruar atë, e cila nuk kurseu “gjuhën e ashpër” ndaj të tjerëve.

Nga ana tjetër, Dijonisi e këshilloi që të mos i marrë seriozisht dhe të shijojë eksperiencën.

Pjesë nga biseda:

Dijonisi: Çfarë ke?

Xhesika: Na çan trapin, nuk thot asnjë mirëmëngjes.

Dijonisi: Nuk të thash unë mirëmëngjes?

Xhesika: Më vjen t’i kap t’i nxjerrë të gjithë zvarrë. /vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *