Dijonisi, Buçko, Mariana dhe Xhesika kanë dhuruar momente gazmore në “Ferma VIP”.

Teksa bisedonin në verandë, ata nuk kanë kursyer as batutat. Fermerët kanë treguar përralla dhe kanë improvizuar historinë e “Hirushen”. Gjatë tregimit, fermerët përmendën edhe Sokolin, macen e “Ferma VIP”.  Të qeshurat pushtuan fermën.

Tregimi i plotë:

“Ferma VIP” mund t’a ndiqni live në dy kanalet e platformës Tring “Ferma VIP 1” dhe “Ferma VIP 2”, 24 orë në 7 ditë të javës./vizionplus.tv

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *