Nuk mbajmë mend herën e fundit që këngëtarja Vesa Luma është shfaqur brune, apo me çfarëdolloj ngjyre flokësh veç të verdhës ! Duket se artistja bionde nuk do i lyente kurrë flokët, por pak ditë më parë Vesa tregoi se do të bënte një ndryshim drastik në pamjen e saj dhe e mbajti fjalën.

 

Në fotot e publikuara me rastin e Pavarësisë së Shqipërisë, Vesa shfaqet krahë Liamit me flokë ngjyrë rozë.

 

Vesa gjithmonë ka qenë vajzë guximtare, e nuk besojmë se ky vendim ka qenë tejet i vështirë për të ! Asaj i kanë pëlqyer flokët rozë dhe nuk mendojmë se është menduar gjatë për t’i lyer ato!/Living

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.