Këngëtarja Ronela Hajati nuk arriti të shkonte në finalen e “Eurovisionit” me këngën e sak “Sekret”.

 

Jo vetëm fansat po edhe personazhet e njohura për publikun, nuk i kanë kursyer kritikat për përfaqësuesen e Shqipërisë. Ronela ka vendosur t’iu përgjigjet të gjitha këtyre kritikave dhe komente negative që po qarkullojnë në rrjete sociale.

 

“Ore Shqipe, po na këndoni ndonjë këngë tjetër të Eurovision apo vetëm timen keni qejf? Sa të mirë që jeni. Në fakt mua më shumë më pëlqeu si u duka. Si shpirt! #shqipëriaderinëvdekje #askushnuktëdosashqipet”, shkruan këngëtarja në një Instastory.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *