Jennifer Lopez është nga ato femra që të jep përshtypjen e rinisë së përjetshme.

 

Këngëtarja dhe aktorja e famshme I ka cmendur të gjithë ndjekësit e saj në instagram me fotot e fundit që ka hedhur e profilin e vet.

 

50 vjecarja duket në foto fiks si një vajze 20 vjecare e palestruar.

 

Lopez mori mbi 7 milionë pëlqime brenda pak orësh nga hedhja e fotos.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *