Mozzik është bërë baba për herë të parë dhe duket se po e shijon kohën që kalon me të bijën.

 

Përmes një video të ndarë me ndjekësit e tij, duket vogëlushja Hana teksa kërcen me këngën e babit. Reagimi i të voglës teksa dëgjon zërin e reperit i ka bërë për të qeshur të gjithë.

 

Ndërkohë reperi së fundmi publikoi projektin e tij më të fundit muzikor me titull ‘Dhelpër Dinake’. Kënga ka rezultuar të pëlqehet shumë nga ndjekësit e reperit, të cilët kanë spekuluar se kjo këngë i dedikohet ish-partneres së tij, Loredanës.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.