Loredana dhe Mozzik vendosën t’i jepnin fund marrëdhënies, vajza e tyre qëndroi me të ëmën, e cila kalon më shumë kohë me vajzën, por dhe Mozzik përpiqet të qëndrojë sa më pranë saj.

 

Reperi së fundmi ka treguar se ka marrë vajzën në shtëpinë e tij për të kaluar disa orë së bashku me të.

 

Mozzik ka publikuar në ‘Instagram’ disa video dhe foto me Hanën, e cila sa më shumë rritet aq më shumë ngjan me të atin. Ai ka postuar disa foto të vogëlushes dhe përkrah njërës prej tyre ka shkruar: “Mozzik i vogël”.

 

Por përveç tyre reperi ka publikuar një video shumë të ëmbël, në të cilën Hana shihet duke kërcyer me këngën më të fundit të babait të saj, “Dhelpër dinake”. Në fillim vogëlushja sheh Mozzik për të mësuar se si të kërcejë dhe më pas imiton lëvizjet e tij.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *