Ajo asnjëherë nuk është shquar si një vajzë me forma bombastike, me të pasme gjigande e me dekolte të tepruar. Ajo ka thjesht një trup elegant, me forma normale dhe të tonifikuar. Po flasim për këngëtaren shqiptare Rita Ora, e cila ka dhënë një intervistë për prestigjozen “Shape”, ku tregon disa nga sekretet e saj.

 

 

Krijuesja e hitit “R.I.P”, shprehet: “Më pëlqejnë format e mia. Jam masa 28 në xhinse, që do të thotë jam një masë normale. Por edhe për mua është e vështire ndonjëherë. Kur kam nevojë të motivoj veten për tu stërvitur, thjesht shoh fotot e femrave si Jennifer Lopez dhe Kate Beckinsale.”

Leave a Reply

Your email address will not be published.