Soraja Vucelic, ish-e dashura e futbollistit të njohur Neymar, mahniti fansat e saj me fotografitë e postuara së fundmi. E veshur me një fustan të kuq të shkurtër që i ekspozonte gjoksin, ajo tërhoqi vëmendjen e Monte Carlos, por edhe të ndjekësve në “Instagram”.

Modelja 33-vjeçare në një nga fotot shihet me një gotë vere në dorë. Ndërsa në tjetrën, ajo ulet në dysheme dhe bën një selfie para pasqyrës me fustanin e kuq. Ylli i Playboy shkruan: Ëndrra të bukura.

Komentet e fansave të saj nuk ishin të pakta. “Më shumë se një grua. Absolutisht e mrekullueshme dhe seksi”, “Thjesht e parezistueshme”, “A do të martohesh me një njeri të varfër si unë”, “Ti je një mbretëreshë, të mungon vetëm kurora”, komentuan ata të mahnitur.

Modelja Playboy e NEYMAR ish-Soraja Vucelic ka mahnitur fansat duke postuar fotografi të vetes në një fustan të kuq me prerje të ulët ndërsa ishte në Monte Carlo.

Soraja pati një lidhje të shkurtër me superyllin e PSG, Neymar, në vitin 2014.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *