Që nga muaji tetor i 2018 Elvana Gjata  ishte “zhdukur” nga rrjetet sociale dhe jeta publike në Tiranë.

 

Asnjë gjurme prej saj menjëherë pas ngjarjes në zonën e ish bllokut, në të cilën u përfshi dhe i fejuari i këngëtares Ervin Mata.

 

Këtë të diele, falë miqve të saj Ermal Mamaqi dhe Valdrin Sahiti ajo u rikthye për të gjithë fansat e saj edhenë rrjetet sociale.

 

Duket se këngëtarja është ndodhur në biznesin e stilistit në Prishtinë, ku po vijon përgatitjet e fundit për premierën e filmit “Dy gisht mjaltë”.

 

Ishte moderatori Mamaqi, i cili publikoi foton krah stilistit Sahiti, ndërsa shkroi:

 

“Kjo foto u shkrep nga Elvana Gjata që vetëm mu më nxjerr keq… ‘2 Gisht Mjaltë’ së shpejti në të gjitha kinematë”.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *