Xhesika jeton  në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku ndjek karrierën si modele, ndërsa nga jeta e saj private pak dimë shumë.

Por ajo që dihet për Xhesika Berberin, janë dashuria dhe respekti që ka për miket e saja të ngushta.

 

Modelja që shpesh për nga fiziku krahasohet me Gigi Hadid, rri shumë me Afërdita Dreshajn dhe Marigona Dragushën, Ish Miss Kosovën që i shkoi edhe për vizitë Berberit.

 

Dhe ajo që do i ngelet gjatë në kujtesë dhe nuk do e harrojë nga kjo vizitë është Dreni, djali i vogël e simpatik i modeles Dragusha.

 

“Do të më mungojë kjo ëmbëlsirë e vogël”, ka shkruar Berberi, duke publikuar edhe një fotografi të bukur me vogëlushin.

 

 

 

View this post on Instagram

 

I m gonna miss this cutie pie ?❤️ #dreni @gonadragusha

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *