Në gjysmëfinalen e Ferma VIP, moderatorja Fjoralba Ponari mungoi duke u zëvëndësuar nga opinionistja Sonila Meço. Shkak për mungesën e saj u bë gjendja shëndetësore pak para nisjes së spektaklit.

Por mbrëmjen e djeshme Fjorlaba ka treguar se gjendja e saj shëndetësore ka patur sërish probleme dhe moderatorja është detyruar të marrë serum.

Gjithsesi këtë situatë moderatorja e ka marrë me sportivitet. “Çfarë ditësh. Pemthymlliku në nivel të tejskajshëm“, shkruan Fjoralba Ponari./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *