Ajo gjithmonë provokon me foton e saj. Dhe këtë here, Kylie Jenner e veshur me bikini ngjyrë gri dukej shumë tërheqëse dhe seksi.

 

 

19-vjeçarja ka realizuar setin e ri fotografik duke ekspozuar format e saj bombastike për “GQ Mexico” dhe ka publikuar disa nga fotot në Instagram.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *