Artemisa është surprizuar me një dron gjatë ditës së sotme. E shoqëruar nga pjesa tjetër e fermerëve, aktorja është shfaqur e emocionuar.

“Të mbështesim me dashuri nga Belgjika dhe Franca! Forca”, shkruhej në banderolë.

Artemisa u shpreh se ka shoqëri dhe të afërm në Belgjikë dhe Francë. “Ju dua”, thotë ajo e përlotur.

 

“Ferma VIP 1” dhe Ferma “Ferma VIP 2” janë kanalet e paltformës Tring ku mund të ndiqni 24 orë në shtatë ditë të javës çdo gjë që ndodh brenda rrethimit të Fermës VIP. /vizionplus.tv/

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *